Nowości

PRINCETON

Princeton – kolekcja, która rośnie wraz z dzieckiem
Wspólny pokój dla rodzeństwa to jeszcze więcej zabawy i rozrywki. W takim wnętrzu każdy powinien mieć jednak swoją przestrzeń – to najlepszy sposób na połączenie dwóch światów. Poznaj kolekcję Princeton, na tyle uniwersalną, że sprawdzi się zarówno w pokoju chłopca i dziewczynki.

RUSO

Nowoczesna klasyka – poznaj najnowszą kolekcję Ruso
Ruso – pokój dzienny Black Red White Mocna jak poranna kawa barwa drewna i kolor delikatnej perły utrzymany w nowoczesnym wysokim połysku. Mieszanka dwóch biegunów aranżacji wnętrz spotyka się w najnowszej kolekcji mebli do pokoi dziennych – Ruso.

KADA

Kada – nowoczesna nuta elegancji
Ta kolekcja odpowiada na potrzeby codziennego życia. Nie brak w niej funkcjonalnych rozwiązań, wysmakowanego wzornictwa i designerskich smaczków. Poznaj najnowszy system mebli Kada.

HAREN

Nowoczesne wariacje – nowa kolekcja Haren
Kolekcja Haren zachwyca nie tylko nowoczesną formą, ale także pięknem drewnianej kolorystyki. Kilka uniwersalnych brył pozwoli stworzyć uniwersalny układ, który dobrze sprawdzi się we wnętrzu salonu – również tego o bardziej kompaktowych wymiarach.

TARBES

Kolekcja Tarbes – odkryj wewnętrzne piękno | surowe wnętrze

Loftowe, surowe wnętrza mają swój niepowtarzalny klimat. Dla jego podkreślenia powstała kolekcja Tarbes. Prosta forma brył przełamana jest wyjątkowym wybarwieniem dąb canyon manor oraz niklowymi uchwytami. Markowe akcesoria i zawiasy z cichym domykiem zadbają o komfort użytkowania mebli. W kolekcji Tarbes znajdziesz regał, komodę, szafkę rtv, witrynę i półkę, dzięki czemu możesz swobodnie aranżować salon.

HEDA

Aranżacje w stylu vintage na dobre zagościły w naszych mieszkaniach. Prosty i bezpretensjonalny styl kolekcji Heda przełamano solidnym stelażem z drewna sosnowego. Połączenie kolorystyczne neutralnej bieli i blatów w wybarwieniu modrzew sibiu złoty tworzy bazę pod modne aranżacje. Podkreśleniem lekkiej formy brył są wysokie nogi i minimalistyczne uchwyty. Wykorzystaj modułową kolekcję Heda i stwórz aranżację […]

ZELE

Dla tych, którzy lubią nowoczesność i dla tych, którzy cenią piękno dębowych mebli powstała kolekcja Zele. Korpus w wybarwieniu dąb wotan zestawiono z frontami w kolorze biały połysk, łącząc prostotę z elegancją. Nowoczesny charakter podkreślają uchwyty zintegrowane z górną krawędzią frontów, mechanizm push to open oraz szkło hartowane w witrynach. Zróżnicowane bryły z modułowej kolekcji Zele ułatwią aranżację sypialni, salonu i pokoju młodzieżowego.

Informacje kontaktowe

Black Red White Zgorzelec

ul. Andersa 4
59-900 Zgorzelec

Tel. meble: 608 520 794
Tel. kuchnie: 604 259 266

e-mail: biuro@mebloexpert.eu
e-mail: kuchnie@mebloexpert.eu

Black Red White Lubań

ul. Rybacka 5 (dojazd od ul.Rataja)
59-800 Lubań

Tel. meble: 530 330 008
Tel. kuchnie: 530 005 385

e-mail: luban@mebloexpert.eu
e-mail: kuchnieluban@mebloexpert.eu