VARIO

KADA

Tradycyjne w formie meble Kada mają wyraźne ciągoty ku nowoczesności. Ich prosta, niemal geometryczna forma, nawiązuje do stylu minimalistycznego. Prosty, nienachalny styl ociepla głęboka barwa drewna w wybarwieniu dąb april przełamany dekoracyjnym cokołem w matowym kolorze lava, który delikatnie przebija się między frontami mebli. Kolekcja idealnie sprawdzi się w pokojach dziennych.
Poszczególne elementy systemu mogą występować we wnętrzu jako samodzielne, wolnostojące moduły lub tworzyć efektowną zabudowę złożoną z kilku samodzielnie wybranych elementów. Wybierać możemy spośród pakownych komód, szafek, regałów i witryn. W kolekcji dostępna jest również półka ścienna oraz pojemna dwudrzwiowa szafa. Dla wszystkich osób, które cenią sobie nowoczesne akcenty i designerskie smaczki czeka dodatkowe oświetlenie wnętrza witryn. Komfortowe użytkowanie mebli na co dzień to zasługa markowych akcesoriów z systemem cichego domykania (zawiasy) i częściowym wysuwem szuflad.
Pamiętaj, że piękne klasyczne meble doskonale sprawdzą się również w nowoczesnym wydaniu. Dobierz do nich nowoczesne dodatki w kolorach szarości, różu lub złota i baw się designem!

Informacje kontaktowe

Black Red White Zgorzelec

ul. Andersa 4
59-900 Zgorzelec

Tel. meble: 608 520 794
Tel. kuchnie: 604 259 266

e-mail: biuro@mebloexpert.eu
e-mail: kuchnie@mebloexpert.eu

Black Red White Lubań

ul. Rybacka 5 (dojazd od ul.Rataja)
59-800 Lubań

Tel. meble: 530 330 008
Tel. kuchnie: 530 005 385

e-mail: luban@mebloexpert.eu
e-mail: kuchnieluban@mebloexpert.eu