PRINCETON

Pokój nastolatka pełni wiele różnych funkcji – tutaj śpi, uczy się, bawi i odpoczywa. Jak go urządzić, by odpowiadał wszystkim tym potrzebom, a jednocześnie ładnie się prezentował? Z pomocą przychodzi kolekcja mebli Princeton, która rośnie wraz z dzieckiem i jego potrzebami. System składa się z modułów zaprojektowanych tak, by łatwo można było stworzyć z nich zestawy idealnie dopasowane do wieku, potrzeb oraz wzrostu dzieci, a nawet osób dorosłych.
Wiele opcji
Wśród wielu zróżnicowanych elementów kolekcji możesz znaleźć m.in. praktyczne biurko w wersji z dwiema szufladami lub bez. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca do wygodnej organizacji w każdej chwili możesz dokupić do niego funkcjonalną nadstawkę z półeczkami na zeszyty, podręczniki i przybory szkolne. W łatwy sposób dopasujesz też wysokość blatu mebla, dzięki dwupoziomowej funkcji regulacji. Gdy jest on niżej boki mebla stają się rodzajem ograniczników, dzięki czemu nic nie spadnie na podłogę. Do biurka Princeton możesz też dokupić praktyczny kontenerek na kółkach i jeszcze bardziej zwiększysz miejsce niezbędne do przechowywania.
To jednak nie wszystko. Kolekcja Princeton to także praktyczne łóżko z podwyższonym wezgłowiem (w wersji z szufladą na pościel bądź bez), nowoczesny wieszak zewnętrzny na ulubione ubrania nastolatki i kurtki kolegów, a także praktyczne regały i półki. Całą młodzieńczą garderobę z powodzeniem można schować w dwudrzwiowej szafie o zwiększonej pojemności, do której (gdy zabraknie miejsca) możemy dokupić praktyczną nadstawkę.
Uniwersalny design
Meble Princeton mają prostą, ponadczasową formę. Pokryte białą folią (w wysokim połysku), z elementami w kolorze jasnego drewna zdadzą niejeden egzamin i posłużą przez lata. Styl mebli możesz przełamać wybierając uchwyty, dostępne w trzech kolorach: energetyczna fuksja, zieleń i uniwersalna szarość. Nowoczesny design dodatkowo akcentuje nietypowa forma blatów w postaci głębokich tac, które zabezpieczą przedmioty przed upadkiem.

Informacje kontaktowe

Black Red White Zgorzelec

ul. Andersa 4
59-900 Zgorzelec

Tel. meble: 608 520 794
Tel. kuchnie: 604 259 266

e-mail: biuro@mebloexpert.eu
e-mail: kuchnie@mebloexpert.eu

Black Red White Lubań

ul. Rybacka 5 (dojazd od ul.Rataja)
59-800 Lubań

Tel. meble: 530 330 008
Tel. kuchnie: 530 005 385

e-mail: luban@mebloexpert.eu
e-mail: kuchnieluban@mebloexpert.eu