Stanford

Stanford – meble dla kreatywnych nastolatków

Kolekcja Stanford błyskotliwie pomieści wszystkie nastoletnie sprawy. To system, który podąża za trendami, pobudza kreatywność i wspaniale się prezentuje. Wybierz kolor i miejsce umieszczenia frontu, baw się stylem mebli i nadaj wnętrzu dowolny charakter.
Stanford – meble dla kreatywnych nastolatków od Black Red WhiteStanford – meble dla kreatywnych nastolatków od Black Red White
Meble z kolekcji Stanford możesz komponować na kilka sposobów, łącząc kolory, dobierając fronty i moduły. To system, w którym to Ty jesteś projektantem i tworzysz własną wersję idealnych mebli do pokoju przebojowego nastolatka. A może dasz mu wolną rękę? Spróbuj, to w końcu jego królestwo i strefa wolna od rodziców.
Zabawę z projektowaniem mebli Stanford zaczynamy od wyboru konkretnych modułów, takich, które są nam niezbędne i będą dobrze służyć na co dzień. Następnie przychodzi pora na zabawę kolorem i stylem mebli, a nawet ich funkcjonalnością. Poszczególne elementy, wchodzące w skład kolekcji można dowolnie projektować, wybierając miejsce umieszczenia frontu czy szuflady, a nawet ich kolorystykę. Zawsze możesz też zrezygnować z dodatkowych funkcjonalności i zostawić praktyczną, otwartą półkę – ona też wiele pomieści! Mocny akcent zmienia wszystko – żółty curry, biały, szary turkus czy pudrowy róż, to barwy, którymi możesz kolorować młodzieżowe wnętrze, sprawić, że będzie przebojowe lub wręcz przeciwnie – proste i ponadczasowe.
Niezależnie od tego, jakim metrażem dysponujemy, problem z organizacją przestrzeni i przechowywaniem różnych przedmiotów pojawia się zawsze. Odpowiedzią na te problemy są sprytnie zaprojektowane meble Stanford. Szafa i regał pomieszczą wszystkie ubrania i książki, by nie musiały już więcej szukać miejsca na podłodze, a pakowna szafka RTV doskonale posłuży, jako miejsce na TV i konsolę do gier. W odrabianiu lekcji pomogą biurko, półka wisząca oraz kontener na obrotowych kółkach, który zawsze z łatwością będzie można przestawić i potraktować np. jako podręczny stolik. By wygodnie się wyspać można wybrać mniejsze (90 cm) lub większe łóżko (120 cm). A jeśli jednak, mimo wszystko, przypadkowo zabraknie miejsca na kilka drobiazgów z odsieczą ruszają funkcjonalne nadstawki – na szafę i regał. Żaden centymetr się nie zmarnuje! Dzięki temu, że sam decydujesz o tym, która szafka ma zostać szafką, która z nich otwartą półką, a która przemieni się w szufladę, wszystko będzie pod kontrolą.

Informacje kontaktowe

Black Red White Zgorzelec

ul. Andersa 4
59-900 Zgorzelec

Tel. meble: 608 520 794
Tel. kuchnie: 604 259 266

e-mail: biuro@mebloexpert.eu
e-mail: kuchnie@mebloexpert.eu

Black Red White Lubań

ul. Rybacka 5 (dojazd od ul.Rataja)
59-800 Lubań

Tel. meble: 530 330 008
Tel. kuchnie: 530 005 385

e-mail: luban@mebloexpert.eu
e-mail: kuchnieluban@mebloexpert.eu